Wspierają nas

Artykuły

Nowoczesna sieć społecznościowa dla kobiet biznesu!

Takiego serwisu społecznościowego jeszcze nie było. Serwisu, który zrzeszałby kobiety biznesu na różnych szczeblach rozwoju. Aż do tego momentu – Brainmakeover.online to innowacyjna platforma stworzona do łączenia przedsiębiorczych kobiet. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Na tej platformie możesz nawiązywać relacje, szukać zleceń, a także chwalić się swoimi sukcesami czy wymieniać spostrzeżeniami. Jakie korzyści oferuje sieć społecznościowa Brainmakeover.online?

Portal powstał z myślą o kobietach, które chcą więcej od życia. Wspieramy w nim zarówno przedsiębiorczość wśród kobiet, jak i zdolności pomagające osiągnąć rozwój osobisty i spokój psychiczny. W końcu żaden sukces zawodowy nie przyniesie satysfakcji, gdy czujesz się wypalona – mówi Natasha Syed, założycielka portalu.

Dla freelancerek i kobiet, które prowadzą firmę

Jesteś kobietą pracującą? Oferujesz szereg różnych usług jako freelancerka? A może prowadzisz własną firmę? To serwis dla Ciebie. Portal łączy kobiety biznesu, oferując im szereg różnych możliwości do zaprezentowania siebie i swoich umiejętności, a także znalezienia zleceń czy budowanie sieci kontaktów. W innowacyjny, szybki i prosty sposób możesz dotrzeć do nowych klientów i poznać inne wyjątkowe kobiety, takie jak Ty. Rejestracja na portalu jest ekspresowa i bezpłatna.

Buduj relacje!

Kontakty są dziś nieodłącznym elementem budowania marki osobistej. Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie ważne jest budowanie sieci kontaktów. Nasz biznes bez znajomości i zaplanowanej strategii nie będzie się odpowiednio rozwijał. Sieć kontaktów jest we współczesnym świecie kluczowa, aby nasz biznes przynosił odpowiednie zyski. Długotrwałe znajomości i podtrzymywanie ich może okazać się przydatne w różnych sytuacjach. Tu ważna jest zasada wzajemności – nie tylko czerpanie korzyści, ale oferowanie czegoś wartościowego. Możesz dzielić się wiedzą, doświadczeniem czy pomysłami. Możliwość wymiany doświadczeń zawodowych jest dziś niezwykle cenna. Poprzez znajomości można też wzajemnie się motywować i inspirować.

Brainmakeover.online – daje taką przestrzeń. Na platformie dostępne są różne kluby m.in. dla network marketingu, zdrowego odżywiania czy różnych wyzwań, które napędzają nas do działania.

Biznesowa sieć społecznościowa

Na Brainmakeover.online – tworzysz własny profil biznesowy, który będzie widoczny nie tylko na portalu, ale także w wyszukiwarce Google. W profilu podajesz swoją branżę, pseudonim lub dane, a także notkę biograficzną – aby lepiej cię poznać. To kolejne narzędzie do budowania marki osobistej, z którego warto skorzystać.

Ponadto serwis daje jeszcze inne ciekawe możliwości. Korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki profili, możesz znaleźć osoby, które właśnie poszukują kogoś do współpracy, mają interesujący projekt lub pomysł. Wyszukiwarka daje mnóstwo możliwości. Możesz wyszukiwać poprzez branżę lub stanowisko, a także zainteresowania czy sytuację zawodową.

Ciekawą opcją jest szukanie współpracy strategicznej dla małych firm, czy też współzałożycieli do biznesu. Natasha – założycielka platformy – mówi o takich działaniach w następujący sposób:

W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować odejście od tradycyjnego „krwawego” konkurowania firm ze sobą, które zazwyczaj prowadzi do wzajemnego kopiowania funkcjonalności produktu lub cięcia cen, zamiast skupić się na współpracy. Jest to widoczne w dużych przemysłach, takich jak: przemysł farmaceutyczny, automotive, edukacyjny, a także, coraz częściej, technologiczny. Wynikiem takiej gry jest wygrana dla wszystkich – dla gospodarki, finansowych wskaźników uczestniczących firm, ale najbardziej – konsumenta. Taka współpraca skutkuje lepszymi produktami i usługami, gdyż odchodzimy od nastawienia „co oni robią, czego my nie robimy” i koncentrujemy się na lepszym zaspokojeniu potrzeb klientów i tworzeniu rewolucyjnych rozwiązań, w większości dzięki działaniom synergicznym.

Buduj swoją markę osobistą

W obecnych czasach budowanie własnego PR-u jest zasadniczym elementem pokazania siebie jako eksperta w danej dziedzinie. Potrzebujemy różnych możliwości i przestrzeni, aby prezentować siebie i swoją markę z różnych stron. Brainmakeover.online świetnie się do tego nadaje.

Możesz w innowacyjny sposób zbudować swoją markę osobistą poprzez ciekawy profil społecznościowy. Publikując interesujące wpisy, dziel się swoją wiedzą z innymi, szukaj kontaktów. Korzystaj z możliwości bezpłatnej prezentacji siebie, swoich usług, pomysłów i umiejętności. To dodatkowa i niezawodna przestrzeń.

Polecamy Facebook: BrainMakeover | Facebook

Materiał partnera

 

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Patronaty medialne×

Polub nas na Facebooku

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial