Wspierają nas

Artykuły

Regulamin sklepu

Regulamin świadczenia usług sklepu

§ 1

GoWomen nie jest typowym sklepem internetowym. Sklep to dodatek do kampanii społecznej. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie. Właścicielem jest Agencja Kreatywna Sal-Mar Ewelina Salwuk-Marko.

§ 2

GoWomen jest incjatywą tworzącą kampanie społęczne, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać gadzety.  Koszulki, koszule, kubki i torby.

§ 3

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.gowomen.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

 1. Aby złożyć zamówienie, należy :
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór gadżetu lub gadżetów i kliknięcie  „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
 3. Zamówienie zostanie dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy.
 4. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail o statusie zamówienia.§ 5
  1. Zamawiający – konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  2. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu,  Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a www.gowomen.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

  (

  § 6

  1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
  2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.gowomen.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
  3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.gowomen.pl  zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
  4. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, www.gowomen.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.gowomen.pl

Patronaty medialne×

Polub nas na Facebooku

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial